fbpx

Verifică promoțiile noastre:

STRATIFICAT

În prezent căutăm candidați pentru poziția:

RECEPȚIONER produse dun lemn(cherestea, frize, lamele)

Candidatul ideal

BARLINEK ROMÂNIA S.A. deschide o nouă linie de producție pentru care caută
personal calificat și necalificat, femei și bărbați.

Dacă sunteți interesat în căutarea unui loc de muncă sau doriți să schimbați actualul
loc de muncă, vă invităm să vă alăturați nouă !

CONDITII:

– Femei și bărbați cu experiență în activitatea sortare și de gestionarea cherestelei
sau calificare – diplomă de școală profesională
– Cunoștințe de calculator – Excel

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

-execută lucrări de sortare și recepție a cherestelelor/ frizelor / lamelelor, pe clase de
calitate și defecte, pentru producția de parchet
-întocmește avize de expediție pentru produsele de lemn
-tine pe calculator evidența pentru marfa intrată și ieșită din depozitul de produse de
lemn

Număr de referință:

Loc de muncă:

ONEŞTI

    FORMULAR DE ÎNREGISTRARE

    Va multumim pentru interesul acordat si va invităm sa completati formularul de inregistrare prezentat mai jos. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Barlinek pentru viitoare oportunitati.

    Acest site este protejat de reCAPTCHA si Politica de Confidentialitate Google si Termenii Serviciului se aplica.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922.) informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Barlinek S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36. Po wyrażeniu stosownych zgód, dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Barlinek S.A. . Ponadto, dane osobowe będą mogły zostać udostępnione wyłącznie podmiotom Grupy Kapitałowej do której należy Barlinek S.A. oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.